Bireysel Üyelik Paketleri

alanyadan.net'e bireysel üye olarak  2 Adet Ücretsiz ilan verebilir. Bireysel üye herhangi bir kategoride ilan verebilir. Ek ilan vermek isteyen üyelerimiz Sadece 39 TL' ye EKO PAKET Satın alarak Toplam 5 Adet ilan yayınlayabilirler.

alanyadan.net'de Oluşturulan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından alanyadan.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un (KVKK) 3/D maddesi uyarınca, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi ile KVKK M.6/1’de sayılan özel nitelikli kişisel verilerdir.

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir.

Bireysel üyeler isterlerse Kurumsal Mağaza açabilir ve reklam verebilirler. Üye girişi yaparak Buradan Kurumsal Mağaza açabilirsiniz.