İptal ve İade Süreci

Teslimat ve İade
1) Ödemelerinizi Banka Havalesi veya Güvenli İYZİCO sistemi üzerinden Banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. 

3) Sipariş Bedeli İadesi:
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali söz konusu olmayıp İlan veya mağaza açma bedelinin iadesi yapılmamaktadır.

4) Teslimat:
Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bildirimini doldurup tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Ödeme bildiriminin ulaşmasını müteakip 2 saat içerisinde Siparişiniz onaylanacaktır.

5) Ödeme Takibi:
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Teslimat ve iade konularında yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak 7/24 Destek Hattımız 0 541 475 74 07 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.